TEMA 101 - TEMA SATIN AL

Dijital Ürün Satarak Ayda 8.000 TL ciro Yapmak Mümkün. Üstelik Kar marjı %500 - %2000 E kadar çıkan bir sektör ! Evet yanlış duymadınız. Dijital ürün satarak bu kar marjını elde etmeniz mümkün. Üstelik her şet tam otomatik! Siparişlerin hepsi otomatik teslim edilmekte. 

Pakete Dahil Olanlar

  • A'dan z ye site kurulumu
  • Sanal Pos Kurulumu
  • Tedarikçi Bilgileri
  • Sektör Eğitimi
  • Otomatik Sistem Kurulumu
  • Canlı Destek Modülü Kurulumu   

Gelir ÖrnekleriHiç bir uğraş gerektirmeden bu cirolara ulaşabilirsiniz. Sistem Tam otomatik çalışmakta.

Detaylı Bilgi için Canlı Destek İle İletişime Geçebilirisiniz.

Bu Paket Aldıktan Sonra:

Kendinize ait gelir getirebilecek siteniz olucak

Çok ucuza sosyal medya hizmetlerini tedarik edebielceksiniz. (Örneğin 10.000 Takipçiyi 10-20 TL ye alabiliceksiniz.)

Sektör hakkında Eğitim alıcaksınız. Site kullanımı vs. Size anlatılıcak

Canlı destek ile ilk 1-2 hafta Profesyonel ekibimiz ilgilenicektir. Bu sayede siz arkanıza yaslanırken aynı zamanda para kazanabileceksiniz.


"En büyük risk , Hiç risk almamaktır!"

Almak istediğiniz yazılımı hemen satın al butonu yardımı ile satın al formuna ulaşabilir yada kolay iletişim butonu ile bizimle iletişime geçerek satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Satışını yaptığımız tüm scriptlerimiz full açık kaynak olması sebebi ile birden fazla siteye herhangi bir sınırlama olmadan kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm web site içeriğinizi kolayca düzenleyebileceğiniz kullanımı basit bir yönetim paneline sahip olacaksınız bu türkçe panel yardımı kolayca içeriklerinizi teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan kendiniz girebilirsiniz. Yinede sorun yaşadığınız da destek ekibimizi aramaktan hiç çekinmeyin.

Yazılımlarımı açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo site kurulup tüm detayları incelemeniz ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.

Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.

Eski web sitenizde bulunan tüm içeriklerinizi dilerseniz alanında uzman editörlerimiz tarafından eksiksiz olarak girilir. Siteniz bu aşamalarda yayında olmayacaktır ve yarım içerikle müşteri ve ziyaretçi kaybı yaşamazsınız web siteniz tüm bilgiler girildikten sonra yayına alınacaktır.

SON EKLENENLER

bilgi@tema101.com

Mail 7x24 Destek

05051077429

Whatsapp 7x24 Destek

0505 107 7429

Hafta içi 09:00-18:00